Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

" Najlepsi z Najlepszych " Zawody o Puchar Posła T. Motowidło

Aktualności | 2010-09-28 | Publikujący: PZW Katowice Rejon VI

 Najlepsi z Najlepszych  Zawody o Puchar Posła T Motowidło

W sobotę 25 września 2010 roku na zbiorniku licencyjnym Mały Gzel gospodarza koła 74 Niedobczyce rozegrano cieszące się wśród wędkarzy zawody o Puchar Posła Ziemi Śląskiej Tadeusza Motowidło w których  brało udział 35 zawodników wywodzących się z 13 kół .

Rozegrane w tym dniu zawody były podsumowaniem oraz wyłonienie najlepszego zawodnika z najlepszych uczestników cyklu zawodów wędkarskich pod patronatem Posła Na Sejm RP Tadeusza Motowidło rozegranych w 2010 roku w kołach naszego Rejonu VI.

Organizowane coroczne zawody wędkarskie o Puchar Posła to nie tylko rywalizacja o najwyższe trofeum, to także spotkanie integracyjne wędkarzy naszych kół jest też to dobra okazja do kontaktu z panem posłem wymiany poglądów i doświadczeń w najważniejszych sprawach naszego wędkarstwa.

Najlepsi z najlepszych

 

Na zakończenie imprezy nasze grono zaszczycił swoją obecnością pan poseł Tadeusz Motowidło, w swoim wystąpieniu podziękował organizatorom oraz podziękował za udział w zawodach wszystkim których łączy wędkarska pasja odniósł się również do problemu dzierżaw wód w  Rejonie VI następnie wręczając osobiście okazałe puchary medale złożył wielkie gratulacje dla zwycięży, również wielkie brawa dla pozostałych zawodników .

 W swoim wystąpieniu Wiceprezes Zarządu Okręgu Aleksander Widziak serdecznie podziękował panu posłowi oraz asystentowi w imieniu Zarządu Okręgu oraz wędkarzy Rejonu VI za wieloletnie wspieranie wędkarstwa oraz za zorganizowanie corocznego cyklu zawodów wędkarskich pod jego patronatem .

 

" Najlepszym z Najlepszych " zawodnikiem 2010 roku oraz zdobycie pięknego pucharu został kolega Krzysztof Kloc koło Przyczyna drugie miejsce zajęła koleżanka Agnieszka Oślizło koło Radlin na trzecim miejscu uplasował się kolega Jerzy Honysz koło Rybnik

 

 

 

 

 

  

 

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.